Dumnie nas Wspierają

Działania i projekty realizowane przez klub są wspierane przez Urząd Miasta Strzegom w ramach konkursu na realizacje zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej i sportu.

Projekt:

„Organizacja systematycznych zajęć sportowych, mających na celu rozwój umiejętności sportowych z uwzględnieniem działań skierowanych do dzieci i młodzieży”

Wysokość wsparcia w 2018 roku

wyniosła 33000 zł.

Dołącz do grona naszych sponsorów

Będziesz jednym z wielu przyczyniających się do wspólnego sukcesu.

Utrzymanie klubu piłkarskiego oraz jego działalność wymaga sporo wysiłku oraz nakładów finansowych. Nie bez znaczenia jest społeczna pomoc na rzecz klubu różnych instytucji oraz organizacji Powiatu, Miasta i Gminy. Za wszechstronną pomoc staramy się wszystkim odwzajemniać dobrą organizacją zawodów, sportową atmosferą spotkań piłkarskich oraz bezpieczeństwem wszystkich biorących udział w imprezach sportowych.

Dziękując wszystkim z pomoc, zaangażowanie sił i środków oraz bezinteresowność w działaniu na rzecz klubu.

BZWBK Oddział StrzegomNr. Rachunku: 30 1090 2343 0000 0001 0783 7643

Wiadomości (utwórz nową)